Документи

на генерацію Сертифікатів ключів ЕЦП

для ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ

Переконливе прохання:

копії паспортів робити з оригіналів паспортів, а не з копій.

Текст документів має бути читабельний!

На копії з ''копій'' виходять фото поганої якості і УСЦ їх не приймає!

 

  1. Оригінал або Копію Виписки з ЕДР або свідоцтва про державну реєстраціюзавіряється підписом ФОП і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали ФОП і печатка (якщо є) з обох сторін.

  1. Копія паспорта 1-6 сторінок (або іншого документа, який його замінює) завіряється підписом ФОП і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали ФОП і печатка ( якщо є) на кожній сторінці розвороту паспорта .

  1. Копія довідки про привласнення ІПН ФОПзавіряється підписом ФОП і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали ФОП і печатка (якщо є).

  1. Картка приєднання до «Договору з УСЦ» завіряється підписом ФОП і печатка (якщо є). Увага! В «Картці» ДАТУ ЗАПОВНЕННЯ НЕ СТАВИТИ.

  1. Заявки на формування Сертифікату ЕЦПв паперовому вигляді - завіряється підписом ФОП і печатка (якщо є) і у електронному вигляді у форматі (*.PCK).

  1. АКТ УСЦ, підписаний і з печаткою (якщо є).

  1. Якщо за Сертифікатами звертається довірене обличчя, а не особисто підписант ЕЦП те також необхідно мати з собою: Доручення і паспорт (оригінал) представника (для встановлення особи і повноважень передставника), Доручення повинне бути підписана і завірене печаткою майбутнього підписанта ЕЦП.

 

ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ПІДПИСИ – ПОВИННІ ЗБІГАТИСЯ З підписом в ПАСПОРТІ!