Документи

на генерацію Сертифікатів ключів ЕЦП,

для Неокремих структурних підрозділів окремих підрозділів

(НСП ОП) (філій, представництв) Юридичної особи

 Переконливе прохання:

копії паспортів робити з оригіналів паспортів, а не з копій.

Текст документів має бути читабельний!

На копії з «копий» виходять фото поганої якості і УСЦ їх не

приймає!

 

  1. Копію довідки з ЄДРПОУ відособленого підрозділа юридичної особи, до якою відноситься НСП завіряється підписом КЕРІВНИКА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Керівника і печаткою НСП ОП юридичної особи з обох сторін.

  1. Копії паспортів (або іншого документа, який його замінює), копії довідки про привласнення ІПН довідки про привласнення ІПН завіряються підписом кожного з підписчиків (Керівник/ Бухгалтер/ Співробітник) і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали і печаткою НСП ОП юридичної особи - на кожній сторінці розвороту паспорта.

  1. Копії документів, про призначення на посади кожного з підписчиків (наприклад: для керівника – наказ про призначення на посаду або доручення для головного бухгалтера - наказ про прийняття на роботу), завіряється підписом КЕРІВНИКА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Керівника і печаткою НСП ОП юридичної особи - на кожній сторінці. 

  1. Копія Положення про НВСП відособленого підрозділа юридичної особи і копія сторінки, що містить інформацію про найменування і адреса місцезнаходження завіряється підписом КЕРІВНИКА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Керівника і печаткою НСП ОП юридичної особи на кожній сторінці.

  1. Картка приєднання да «Договору з УСЦ» завіряється підписом КЕРІВНИКА і печаткою НСП ОП юридичної особи. Увага! У «Картці» ДАТУ ЗАПОВНЕННЯ НЕ СТАВИТИ.

  1. Заявки на формування Сертіфіката ЕЦП кожного з підписчиків — у паперовому вигляді - завіряються підписом кожного з підписчиків, і печаткою НСП ОП юридичної особи, та в електронному вигляді у форматі (*.PCK). 

  1. АКТ УСЦ, підписаний і з печаткою НСП ОП юридичної особи.

  1. Якщо за Сертифікатами звертається довірена особа, а не особисто підписант ЕЦП то також необхідно мати з собою: Доручення і паспорт (оригінал) представника (для встановлення особи і повноважень представника), Доручення повинно бути підписане і завірене печаткою майбутнього підписанта ЕЦП.

 

ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ПІДПИСИ – ПОВИННІ ЗБІГАТИСЯ З підписом в ПАСПОРТІ!!!