Документи

на генерацію Сертифікатів ключів ЕЦП

для Юридичних осіб.

Переконливе прохання:

копії паспортів робити з оригіналів паспортів, а не з копій.

Текст документів має бути читабельний! 

На копії з ''копій'' виходять фото поганої якості і УСЦ їх не приймає!


 1. Оригінала або Копію Свідоцтва про державну реєстрацію або Виписки з ЕДР – завіряється підписом ДИРЕКТОРА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка з обох боків.
 2.  
 3. Копія паспорта Директора 1-6 сторінок (або інших документів, які його замінюють) – завіряється підписом ДИРЕКТОРА і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка на кожній сторінці розвороту паспорта.
 4.  
 5. Копія довідки про привласнення ІПН Директора – завіряється підписом ДИРЕКТОРА і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка.
 6.  
 7. Копія паспорта Бухгалтера 1-6 сторінок (або інших документів, які його замінюють) – завіряється підписом БУХГАЛТЕРА і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Бухгалтера і печатка на кожній сторінці розвороту паспорта.
 8.  
 9. Копія довідки про привласнення ІПН Бухгалтера – завіряється підписом БУХГАЛТЕРА і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Бухгалтера і печатка.
 10.  
 11. Копія ПРОТОКОЛУ зборів (призначення на посаду Директора) – завіряється підписом ДИРЕКТОРА і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка.
 12.  
 13. Копія наказу про призначення на посаду Директора – завіряється підписом ДИРЕКТОРА і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка.
 14.  
 15. Копія наказу про призначення на посаду Головного Бухгалтера – завіряється підписом ДИРЕКТОРА і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка.
 16.  
 17. Копія 1-ої сторінки Статуту підприємства і сторінки, де прописана скорочена назва підприємства – завіряється підписом ДИРЕКТОРА і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка.
 18.  
 19. Картка приєднання до «Договору з УСЦ» – завіряється підписом ДИРЕКТОРА і печатка. Увага!!! У «Картці» ДАТУ ЗАПОВНЕННЯ НЕ СТАВИТИ.
 20.  
 21. Заявки на формування Сертифікату ЕЦП - у паперовому вигляді - завіряються підписом ДИРЕКТОРА — заявка на друк і заявка на ім'я директора; (або Бухгалтера, якщо заявка на головного бухгалтера), і печатка; і в електронному вигляді у форматі (*.PCK).
 22.  
 23. АКТ УСЦ, підписаний і з печатка.
 24.  
 25. Якщо за Сертифікатами звертається довірена особа, а не особисто підписант ЕЦП те також необхідно мати з собою: Доручення і паспорт (оригінал) представника (для встановлення особи і повноважень представника), Доручення має бути підписана і завірена печаткою майбутнього підписанта ЕЦП.

ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ПІДПИСИ – ПОВИННІ ЗБІГАТИСЯ З підписом в ПАСПОРТІ!