Документи

на генерацію Сертифікатів ключів ЕЦП

для організацій, що працюють на підставі Договору із спільної діяльності (ДСД).

Переконливе прохання: копії паспортів робити з оригіналів паспортів, а не з копій.

Текст документів має бути читабельний!

На копії з «копій» виходять фото поганої якості і УСЦ їх не приймає!


 1. Копію свідоцтва про державну реєстрацію сторони за Договором, представляючий ДСД перед третіми сторонами або копія виписки з ЕДР, або копія виписки з ЕДР – завіряється підписом ДИРЕКТОРА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка з обох боків.
 2.  
 3. Копія паспорта (або іншого документа, який його замінює), копія довідки про привласнення ІПН кожного з підписантів – завіряється підписом кожного з підписантів і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали кожного з підписантів і печатка - на кожній сторінці розвороту паспорта.
 4.  
 5. Копія документа, підтверджуючого повноваження Директора і документ про призначення співробітника на відповідну посаду – завіряється підписом ДИРЕКТОРА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка.
 6.  
 7. Копію довідки про узяття на облік платника податків (форма 4-ОПП) – завіряється підписом ДИРЕКТОРА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка.
 8.  
 9. Копія Договору про спільну діяльність – завіряється підписом ДИРЕКТОРА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печатка.
 10.  
 11. Заява про '' Скорочену назву підприємства '' – завіряється підписом ДИРЕКТОРА, і печаткою.
 12.  
 13. Картка приєднання до «Договору з УСЦ» – завіряється підписом ДИРЕКТОРА, і печаткою. Увага! У «Картці» ДАТУ ЗАПОВНЕННЯ НЕ СТАВИТИ.
 14.  
 15. Заявки на формування Сертифікату ЕЦП — у паперовому вигляді - завіряються підписом ДИРЕКТОРА (або Бухгалтери, якщо заявка на головного бухгалтера), і печаткою, і в електронному вигляді у форматі (*.PCK).
 16.  
 17. АКТ УСЦ, підписаний і з печаткою.
 18.  
 19. Якщо за Сертифікатами звертається довірена особа, а не особисто підписант ЕЦП те також необхідно мати з собою: Доверенность і паспорт (оригінал) представника (для встановлення особи і повноважень представника) , Доручення має бути підписане і завірене печаткою майбутнього підписанта ЕЦП.
 20.  

ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ПІДПИСИ – ПОВИННІ ЗБІГАТИСЯ З підписом в ПАСПОРТІ!!!