Документи

на генерацію Сертифікатів ключів ЕЦП

для Приватного нотаріуса (ПН)

Переконливе прохання:

копії паспортів робити з оригіналів паспортів, а не з копій.

Текст документів має бути читабельний!

На копії з 'копій' виходять фото поганої якості і УСЦ їх не приймає!

 

  1. Копію Свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю завіряється підписом ПН і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали, і печаткою с обеих сторон.

  1. Копію реєстраційного посвідчення про реєстрації приватної нотаріальної діяльності (нової форми) і копію додатки до нього або копія реєстраційного посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальній діяльності (старої форми)завіряється підписом ПН і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали, і печаткою на кожній сторіночці.

  1. Копія паспорта 1-6 сторінки (або іншого документа, який його замінює) завіряється підписом ПН и надписью «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали ПН і друком на кожній сторінці розвороту паспорта .

  1. Копія довідки про привласнення ИПН ПНзавіряється підписом ПН і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали ПН і печаткою.

  1. Копію довідки про узяття на облік платника податків (форма 4-ОПП) завіряється підписом ПН і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали ПН і печаткою.

  1. Карточка приєднання до «Договору з УСЦ» – завіряється підписом ПН і печаткою. Увага! У «Картці» ДАТУ ЗАПОВНЕННЯ НЕ СТАВИТИ.

  1. Заявки на формування Сертифікату ЕЦПу паперовому вигляді - завіряється підписом ПН і печаткою, і у електронному виде в форматі (*.PCK).

  1. АКТ УСЦ, підписаний і з печаткою.

  1. Якщо за Сертифікатами звертається довірене обличчя, а не особисто підписант ЕЦП те також необхідно мати з собою: Доручення і паспорт (оригінал) представника (для встановлення особи і повноважень представника), Доручення повинне бути підписане і завірене печаткою майбутнього підписанта ЕЦП.

 

ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ПІДПИСИ – ПОВИННІ ЗБІГАТИСЯ З підписом в ПАСПОРТІ!