Документи

на генерацію Сертифікатів ключів ЕЦП,

для окремих підрозділів (філія, представництво) Юридичної

особи.

Переконливе прохання:

копії паспортів робити з оригіналів паспортів, а не з копій.

Текст документів має бути читабельний!

На копії з «копій» виходять фото поганої якості і УСЦ їх не приймає!

  1. Оригінал або Копія свідоцтва з ЄДРПОУ або копія її виписки з ЕДР завіряється підписом КЕРІВНИКА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Керівника і печаткою окремого підрозділа юр. особи з обох сторін.
  2. Копії паспортів (або іншого документа, який його замінює), копії довідки про привласнення ІПН кожного з підписчиків завіряються підписом кожного з підписчиків (Керівник/ Бухгалтер/ Співробітник) і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали і печаткою окремого підрозділа юр. особи - на кожній сторінці розвороту паспорта.
  3. Копії документів, про призначеннях на посади кожного з підписчиків (наприклад: для керівника - доручення, що видана виконавським органом юридичної особи, для головного бухгалтера - наказ про прийняття на роботу), завіряється підписом КЕРІВНИКА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Керівника і печаткою окремого підрозділа юр. особи - на кожній сторінці.
  4. Копію Свідоцтва платника ПДВ (якщо юридична особа, до якої відноситься окремий підрозділ, є платником ПДВ) завіряється підписом ДИРЕКТОРА, написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Директора і печаткою.
  5. Картка приєднання до «Договору з УСЦ» завіряється підписом КЕРІВНИКА і печаткою >окремого підрозділа юр. особи . Увага! У «Картці» ДАТУ ЗАПОВНЕННЯ НЕ СТАВИТИ.
  6. Заявки на формування Сертіфіката ЕЦП кожного з підписчиків — у паперовому вигляді - завіряється підписом кожного з підписчиків, і печаткою окремого підрозділу юр. особи, та в електронному вигляді у форматі (*.PCK).
  7. АКТ УСЦ, підписаний і з печаткою.
  8. Якщо за Сертифікатами звертається довірена особа, а не особисто підписант ЕЦП то також необхідно мати з собою: Доручення і паспорт (оригінал) представника (для встановлення особи і повноважень представника), Доручення повинно бути підписане і завірене печаткою майбутнього підписанта ЕЦП.

 

ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ПІДПИСИ – ПОВИННІ ЗБІГАТИСЯ З підписом в ПАСПОРТІ!!!