Виртуальный ТЕРМИНАЛ
Системы ЛИГА: Закон
Яндекс цитирования
META - украинская поисковая система
http://meta-ukraine.com
 
  Архив "НОВОСТЕЙ"
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
  День Месяц Год
   
   Новости за 05-04-2013

Як відбувається тимчасовий пропуск комерційних транспортних засобів на митну територію України
 

Питання порядку здiйснення митних формальностей щодо обладнання, яке використовується для технiчного забезпечення перевантаження нафтопродуктiв чи iнших товарiв на якiрних стоянках, має розглядатися з урахуванням наступних положень законодавства України.

Частиною четвертою статтi 189 Митного кодексу України вiд 13.03.2012 N 4495-VI /зi змiнами/ (далi - Кодекс) встановлено, що спецiальне обладнання, призначене для навантаження, вивантаження, захисту i зберiгання вантажу, яке перемiщується разом з транспортним засобом комерцiйного призначення через митний кордон України, пiдлягає пропуску в тому самому порядку, що i транспортний засiб, за умови використання такого обладнання за призначенням та зворотного вивезення (ввезення) разом з цим транспортним засобом. Ввезення спецiального обладнання на митну територiю України та вивезення його за межi цiєї територiї окремо вiд транспортного засобу комерцiйного призначення можливе на тих самих умовах, за умови пiдтвердження, що дане обладнання призначено для конкретного транспортного засобу комерцiйного призначення, ввезеного на митну територiю України (вивезеного за межi цiєї територiї) ранiше.

Водночас, згiдно з пiдпунктом "б" пункту 48 статтi 4 Кодексу товари, необхiднi для експлуатацiї i технiчного обслуговування транспортних засобiв на шляху прямування та у пунктах промiжних стоянок чи зупинок (у тому числi пально-мастильнi матерiали), крiм запасних частин та устаткування, якi знаходяться у транспортних засобах на момент прибуття на митну територiю України або доставляються на них пiд час перебування на цiй територiї, вiдносяться до поняття "припаси".

Питання митних формальностей щодо припасiв врегульованi положеннями глави 34 Кодексу та Порядком митного оформлення та контролю за перемiщенням припасiв, затвердженим наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 30.05.2012 N 626, зареєстрованим у Мiнiстерствi юстицiї України 19.06.2012 за N 999/21311.

Лист Держмитслужби № 12/1-12.1/1258-ЕП від 29.03.2013 р.

Документ классифицирован в разделах :
     5.3.5. Порядок пропуска. Транспортные средства

 
Україна може заборонити ввезення тваринницької продукції без упаковки виробника
 

Мінагрополітики та Держветфітослужба почали підготовку проекту постанови про заборону ввезення на територію України харчових продуктів для власного споживання без упаковки виробника. Це робиться для запобігання проникненню збудника африканської чуми свиней.

Про це повідомив на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при КМУ міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

"На території Росії африканська чума свиней все більше поширюється ближче до нашого кордону. Тому необхідно відпрацювати жорсткіші заходи щодо запобігання потрапляння цього захворювання до України. Проект відповідної постанови буде озвучено на засіданні уряду. Тому зараз готується проект постанови, який передбачає зміни до Митного кодексу, зокрема, в статті 378 у частині заборони ввезення громадянами продукції для власного споживання без упаковки. Це питання має бути на контролі", - зазначив Присяжнюк.

За його словами, на період туристичного сезону планується посилити контроль на державному кордоні, щоб запобігти потраплянню до України небезпечної тваринницької продукції. Крім того, додаткову перевірку пройдуть регіони і об'єкти відпочинку, куди громадяни інших країн можуть завезти збудників хвороби.

"Цього року необхідно відпрацювати жорсткіші заходи щодо запобігання потрапляння АЧС на територію України. Ми звертатимемося до уряду, щоб обмежити ввезення громадянами на територію України харчових продуктів для власного споживання без упаковки виробника", - зазначив у свою чергу глава Держветфітослужби Володимир Горжеєв.

Крім того, Присяжнюк наголосив на необхідності звернення до Прем'єр-міністра, щоб він доручив національному та обласному телебаченню і радіо провести інформаційно-роз'яснювальну роботу, особливо перед початком туристичного сезону.

УКРИНФОРМ

Документ классифицирован в разделах :
     1.3.4. Ветеринарный контроль