Виртуальный ТЕРМИНАЛ
Системы ЛИГА: Закон
Яндекс цитирования
META - украинская поисковая система
http://meta-ukraine.com
 
  Архив "НОВОСТЕЙ"
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
  День Месяц Год
   
   Новости за 14-12-2012

Мінінфраструктури закликає автомобілістів не планувати перевезення до Білорусі - квоту дозволів вичерпано
 

Департамент автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України вкотре нагадує міжнародним автоперевізникам про фактичне закінчення дозволів Республіки Білорусь квоти 2012 року. Транспортним засобам, які знаходились в очікуванні видачі дозволів, були оформлені дозволи з попередньо переданої квоти 2013 року.

З метою запобігання виникнення конфліктних ситуацій у пунктах видачі дозволів і пунктах пропуску, а також недопущення подальшого накопичення транспортних засобів на кордоні, Мінінфраструктури просить автоперевізників не планувати виконання перевезень на підставі зазначених дозволів.

Портал Кабинета Министров Украины

Документ классифицирован в разделах :
     2. Перевозки, таможенное оформление

 
Офіційне повідомлення Держмитслужби України
 

Інформуємо, що Держмитслужбою України завершено підготовчі роботи із проведення оновлення центральної бази даних Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України (далі - ЄАІС Держмитслужби) з версії 10.1.0.3 на версію 10.2.0.4 з подальшим введенням в кластер Oracle версії 10.2.0.4.

Зазначені роботи планується провести 16.12.2012 з 00-00 до 12-00.

Ураховуючи складність виконання цих робіт, у період з 16.12.2012 по 24.12.2012 можливі короткочасні, від 1 до 3 годин, перебої в доступі до окремих інформаційних ресурсів ЄАІС Держмитслужби.

Держмитслужбою України прийнято рішення 16.12.2012 у разі простою в роботі ЄАІС Держмитслужби більше 4 годин здійснювати пропуск зовнішньоторговельних і транзитних вантажів через митний кордон України відповідно до Порядку контролю за переміщенням товарів у разі виходу з ладу ЄАІС Держмитслужби, затвердженого наказом Держмитслужби України від 07.04.2005 № 257, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.04.2005 за № 463/10743. Таким чином, у зазначений період пропуск вантажів здійснюватиметься з використанням альтернативних варіантів обміну інформацією між митними органами та застосуванням паперових копій документів контролю за доставкою.

З метою запобігання утворенню черг у пунктах пропуску про зазначену планову ситуацію поінформовано Адміністрацію Державної прикордонної служби України, Міністерство інфраструктури України, Асоціацію міжнародних автомобільних перевізників України, Державну податкову службу України тощо.

Крім того, з метою забезпечення прозорості робіт з перенесення центральної бази даних Держмитслужба України запросила Службу безпеки України та Міністерство фінансів України направити представників в якості спостерігачів за виконанням цієї процедури.

Державна митна служба України

Документ классифицирован в разделах :
     1. Организация таможенного контроля

 
Евросоюз изменил правила провоза валюты физлицами
 

Европейский союз с 1 января 2013 года вводит единую форму таможенной декларации для заявления физлицами перемещаемых денежных средств.

Теперь при прибытии и убытии с территории ЕС гражданин, имеющий при себе сумму от 10 000 евро, обязан их задекларировать в стране прибытия/убытия. Такая мера направлена на борьбу с перемещением наличных денежных средств, полученных преступным путем, и с финансированием терроризма.

Теперь таможенную декларацию надо будет заполнять дважды - как при ввозе средств, так и при вывозе с территории ЕС, если сумма превышает 10 000 евро.

Интересно, что в данную суммы включены не только наличные средства, но и ценные бумаги и денежные инструменты - дорожные чеки, векселя и т.п. Средства в иной валюте декларируются в том случае, если при конвертации в евро сумма превысит установленный порог.

Это правило будет действовать также при проезде через страны ЕС транзитом.

В новой декларации, помимо паспортных данных и информации о владельце и сумме денежных средств, необходимо будет указать происхождение денег (наследство, личные сбережения, продажа недвижимости и т.п.) и их назначение (инвестирование, покупки и т.п.). Кроме того, требуется указать и детали поездки (тип транспорта, номер рейса/поезда/корабля).

За указание недостоверных данных гражданин понесет наказание, а средства могут быть изъяты.

ЛІГА.Новости

Документ классифицирован в разделах :
     4.9. Валютное законодательство. Валютный контроль