Інсталяция і налаштування Qdpro під Windows XP

 1. Беремо СВІЖИЙ дистрибутив програми (з сайту www.qdpro.com.ua або беремо диск у нас в офісі вул. Пушкінська, 53-Б).
 2. Встановлюємо програму з диска з каталога WinQDPro\distrib\. Для цього двічі клікаєм на файлі qdpro.exe.
 3. За умовчанням програма ставиться в каталог C:\Program Files\Intes.
 4. Вносимо всю теку програми Intes до ВИКЛЮЧЕННЯ антівіруса (якщо цю дію не виконати, програма коректно НЕ працюватиме і не оновлюватиметься).
 5. Далі даємо повний доступ користувачеві на теку програми Intes (окрім windows XP HOME EDITION, в ній не треба):
     Відкриваємо «Мій комп'ютер» – у верхньому меню вибираємо «Сервіс» - Властивості теки – закладка Вигляд – Прибрати галку «Використовувати простою загальний доступ до файлів (рекомендується)».

     Потім через Мій комп'ютер відкрити C:\Program Files\, знайти теку «Intes», кликнути на ній правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати «Властивості», закладка «Безпека», поставити галочку «Повний доступ» в стовпці «Вирішити» для всіх груп користувачів, окрім SYSTEM і ТВОРЦЯ-ВЛАСНИКА:
   

 6. Потім даємо повний доступ користувачеві на вітку реєстру програми. Для цього заходимо в меню Пуск, знаходимо команду Виконати, в командному рядку набираємо regedit.exe, натискаємо ОК. У вікні реддактора реєстру знаходимо вітку Hkey_local_machine, відкриваємо плюсиком, далі SOFTWARE, відкриваємо плюсиком, далі Intes, на теці Intes клікаєм правою кнопкою миші, в контекстному меню вибираємо «Властивості», поставити галочку «Повний доступ» в стовпці «Вирішити» для всіх груп користувачів, окрім SYSTEM і ТВОРЦЯ-ВЛАСНИКА:

 7. Запускаємо програму QDProfessional з меню Пуск – Програми – Intes – QD Professional, в панелі інструментів QDProfessional вибираємо Настройки, Регистрация. Вносимо реєстраційні дані. Програма готова до роботи.
 8. Якщо необхідно перенести базу декларацій і налаштування на іншу машину або відновити дані після збою і переустановлення програми, запускаємо QDsetup – Адмініструвати – Відновити дані /программу – З резервної копії (вказати дорогу до файлу резервної копії).